Nová pravidla pro účast na bohoslužbách od 3. prosince 2020

Milí  farníci,

od čtvrtka 3. 12. 2020 dochází ke změně.

Cituji: "Shromáždění pořádaného církví nebo náboženskou společností v kostele nebo v jiné místnosti určené pro náboženské obřady se nesmí účastnit více účastníků, než odpovídá obsazenosti nejvýše 30 % míst k sezení, přičemž účastníci, s výjimkou osob vedoucích nebo zajišťujících obřad, po většinu času sedí na sedadlech, dodržují, s výjimkou členů domácnosti, minimální rozestupy 2 metry mezi účastníky sedícími v jedné řadě sedadel, před vstupem do vnitřního prostoru si dezinfikují ruce, nedochází k podávání ruky při pozdravení pokoje a v rámci shromáždění nedochází k hromadnému zpěvu. "

Pro naši farnost to znamená, že bohoslužby se může účastnit max. 80 osob.

Pro všední dny se nic nemění, na mši svatou můžete bez zapsání do tabulky.

V sobotu i nadále zůstanou mše svaté s nedělní platností a na tuto bohoslužbu i bohoslužbu nedělní je stále nutné se zapsat do tabulky, neboť nedělní mše svaté se běžně v naší farnosti účastní přes 100 osob.

Mějte pokojné adventní dny.